Dokumenty Postupy

Stahujte Stahujte Smlouvu o díle v PDF kliknutím na obrázek

Stahujte Stahujte Návod k obsluze a údržbe nábytku v PDF kliknutím na obrázek

Děláte kuchyň poprvé a nevíte kde začít? Máme tu pro Vás pár rad jak postupovat:

  1. Pokud dům či byt ještě nestojí, vezměte půdorys místnosti, kde bude nainstalována kuchyň.
  2. V případě, že je již postaveno, nejlépe ve fázi hrubé stavby, změřte metrem na cca centimetry místnost, okna, dveře, případně věci s kterými již nelze hýbat (voda, odpad, plyn, digestoř, komín, výklenek atd...) Zakreslete půdorys, stačí jednoduše od ruky.
  3. Telefonicky si domluvte si schůzku na konkrétní datum a hodinu. Půdorys, případně projekt vezměte sebou, abychom podle toho mohli udělat grafický návrh a cenovou kalkulaci.
    (tel.:608 284 737)
  4. Tento nákres je možno také poslat e-mailem s určitým popisem Vaší představy, je dobré přiložit nějaký obrázek kuchyně, abychom věděli, co se Vám líbí. Zpracujeme předběžný návrh, který Vám můžeme poslat s předběžnou cenou a tím urychlíme komunikaci na provozovně. (email:truza@seznam.cz)
  5. Přijet do Ždírce č.15 (z Jihlavy směr Polná) a vybrat si u nás z více jak sedmdesáti druhů dvířek, pracovních desek, úchytek........
  6. Při podepsání smlouvy o dílo, zajedeme k Vám na stavbu a oměříme si přesně místnost. Případně poradíme, jak dělat obklady, vodu, odpady, rozvody el. …...
  7. 7Dovezeme kuchyň a během jednoho dne ji zabudujeme.